Apartamento Guadalmina Baja

  • 220 m²
  • 4 sypialni
  • 4 łazienki

Apartamento Guadalmina Baja Marbella oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Roman thermae of Las Bovedas, położonych w odległości 10-minutowego spaceru. 4-pokojowy apartament oferuje taras oraz prywatny basen kąpielowy.

Apartamento Guadalmina Baja oferuje restaurację tarasową, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W tym apartamencie jest 4 łazienki. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka.

Obiekt jest wyposażony w wyposażoną kuchnię.

Pole golfowe Real Club de Golf Guadalmina znajduje się 2 km od apartamentu o powierzchni 220 m². Meczet Króla Abdula Aziz też jest blisko, 7 km stąd. Playa de San Pedro de Alcantara znajduje się w niewielkiej odległości od obiektu. Muzeum Fundacji Ralli leży w 6 km stąd. Do przystanku autobusowego El Ingenio idzie się 500 m.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamento Guadalmina Baja Marbella
Sea And Mountain Views Penthouse In Guadalmina - Eaw Homes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sea And Mountain Views Penthouse In Guadalmina - Eaw Homes

8.0
Bardzo dobry 1 opinia
198 m od nieruchomości
USD 547 USD 492
za noc
Bahialcantara
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bahialcantara

884 m od nieruchomości
Lovely 2 Bedroom Apartment In Bahia Alcantara
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lovely 2 Bedroom Apartment In Bahia Alcantara

894 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 12:00
    Numer licencji51233
    Często Zadawane Pytania
    • Jakie udogodnienia spa oferuje Apartamento Guadalmina Baja?
      W Apartamento Guadalmina Baja goście mogą skorzystać z masażu głowy i masażu twarzy lub tureckiej łaźni parowej, łaźni tureckiej i solarium.
    • Czy Apartamento Guadalmina Baja akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamento Guadalmina Baja nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Apartamento Guadalmina Baja posiada kuchnię?
      W Apartamento Guadalmina Baja goście mogą korzystać z wyposażonej kuchni wyposażonej w kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny i lodówkę.
    • Czy Apartamento Guadalmina Baja spełnia wymagania osób podróżujących służbowo?
      Apartamento Guadalmina Baja oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym ksero.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamento Guadalmina Baja Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij